Avem zâmbetul pe buze, pentru că astăzi am reușit să lăsăm mediul puțin mai curat decât era atunci când l-am gasit. Actiunea de ecologizare de pe Dealurile Săcelene a avut un real succes. 🥳♻️Am reusit să strângem 52 de saci de 60 de litri si 5 saci de 240 de litri de gunoaie. Am fost ajutati de membri formațiunii Salvamont Săcele, 5 clase de copii de la Școala Gimnazială Nr. 4 „Frații Popeea” Săcele și am avut parte de sprijinul Primăriei Municipiului Săcele. 💪💪Sperăm că prin astfel de acțiuni reușim să oferim un bun exemplu celor din jurul nostru. Este important nu doar să nu fim cei care aruncă gunoaie, ci să fim acele persoane care atunci când trec pe lângă un pet aruncat, îl ridică și îl duc la gunoi. ✅🚮#taberesicircuite#7aniimpreuna#ecologizare#CuratenieDePrimavara#MediuCurat#ProtectiaMediului#aventura#in_natura#skitrab#haiintura#hailaschi#descoperaromania#parteneri#Tipografia#SalvamontSăcele#FestivalSportMontanSăcele#Marathon7500#AvanpostRadioGuerrilla#SportGuru#Dynafit#Fisheye

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *